Jak zorganizować wczasy

Udając się na wczasy większa część podróżnych pamięta aby sprawdzić informacje o hotelu i przewoźniku. W ten sam sposób ze starannością planują spis rzeczy do zabrania, aby o niczym przez pośpiech nie zapomnieć. Nierzadko jednak obserwuję, że lekceważą jedną sprawę – a mianowicie kwestię zostawienia naszego pojazdu w pobliżu portu lotniczego, tak by był bezpieczny przez cały czas naszej nieobecności. Z tej przyczyny należy starannie wybrać parking blisko portu lotniczego. Jasnym jest, że za każdym razem mamy możliwość parkowania na miejscach parkingowych które oferuje samo lotnisko, ale ich cena jest przeważnie zdecydowanie wyższa, aniżeli innych parkingów strzeżonych w pobliżu.

Polecamy: Parkingi strzeżone obok lotniska – ciekawe porady dla podróżnych

Jakie czynniki brać pod uwagę

Jeszcze nim wybierzemy który parking dozorowany wybierzemy, to należy zdecydować kryteria, które są dla nas najważniejsze. Trzeba zdawać sobie sprawę, że cena parkowania to nie najważniejszy argument który należy rozpatrywać. Na pewno trzeba zapytać, czy parking jest pilnowany przez całą dobę oraz czy wyposażony jest w system kamer. Wytrzymałe ogrodzenie i dobre naświetlenie nocą, czy też ubezpieczenie w sprawdzonej firmie to także istotne argumenty. Transport na terminal oraz odbieranie po przylocie gratis to często spotykana opcja, jednak nie za każdym razem, wiec również należy o to zapytać. Betonowa powierzchnia parkingu jest ważna zwłaszcza gdy występują opady deszczu, bo chyba nikt nie chciałby zaczynać podróży w butach z błota.

Spokój na urlopie

Wybór parkingu strzeżonego to sprawa zazwyczaj lekceważona, a przecież ma istotny wpływ na to czy nasz urlop będzie udany. Przecież chyba nikt nie ma ochoty odebrać telefonu, że jego pojazd został uszkodzony lub co jeszcze gorsze skradziony podczas wakacji. To mogłoby skutecznie popsuć dobry humor na resztę urlopu.

Podobne artykuły

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę