Selfie Mirror – świetna atrakcja na każdą uroczystość

Jeśli poszukujesz interesującej atrakcji, która świetnie nadaje się na każdą okazję, taką jak chociażby ślub czy chrzest to z pewnością zainteresuje Cię fotolustro. To wyjątkowe urządzenie, które składa się z dużego interaktywnego ekranu otoczonego różnobarwnymi światłami, pozwalające na wykonywanie zdjęć typu selfie. Wbudowane animacje oraz tła sprawiają, że doskonała zabawa z wykorzystaniem magicznego lustra praktycznie nigdy się nie nudzi. Najczęściej ma wbudowaną drukarkę, z pomocą której fotografie można otrzymać na miejscu, a ponadto pamięć wewnętrzna fotolustra pozwala na zapisanie ich na przykład na pamięci zewnętrznej.

REKLAMA: Selfie Mirror Małopolska

Osoby oferujące usługi przy wykorzystaniu magicznego lustra zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje w postaci zabawnych gadżetów co sprawia, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Z naszych obserwacji wynika, że przy korzystaniu z magicznego lustra doskonale bawią się zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza przyjęciami rodzinnymi fotolustro idealnie sprawdza się na imprezach firmowych, w przedszkolach czy na salach zabaw. Jesteśmy przekonani, że Twoi Goście jeszcze przez długi czas będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znaleźć można Selfie Mirror w niespotykanie atrakcyjnej cenie, a poza tym atrakcje takie jak przykładowo wytwornicę dymu, urządzenie do puszczania baniek mydlanych oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Doświadczona obsługa zapewnia pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje fotolustro będzie mógł bez trudu skorzystać każdy Gość.

Podobne artykuły

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę